Manufacturer No:MT29AZ5A3CHHTB-18AIT.109
Manufacturer:Micron Technology
Type:Multichip Packages
Description:Multichip Packages MASSFLASH/LPDDR2 6G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Multichip Packages |
| Type: | MassFlash/LPDDR2 |
| Memory Size: | 4 Gbit 2 Gbit |
| Package / Case: | VFBGA-162 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Maximum Clock Frequency: | 533 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | Micron |
| Data Bus Width: | 8 bit 16 bit |
| Interface Type: | Parallel |
| Organization: | 512 M x 8 128 M x 16 |
| Product Type: | Multichip Packages |
| other: | 1440 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 1.9 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
HOTW25M02GVTCIT
Brand:Winbond
MT30AZZZCDBZTPEQ-031 W.16D TR
Brand:Micron
S71KL512SC0BHV003
Brand:Infineon Technologies

W25M161AWEIT
Brand:Winbond
W25M512JWBIM
Brand:Winbond
MT29GZ5A3BPGGA-53AIT.87K
Brand:Micron
MT29GZ5A3BPGGA-046IT.87K TR
Brand:Micron

W71NW20GD3DW
Brand:Winbond

16EM16-M4CTB29-70H01
Brand:Kingston
MT29GZ5A5BPGGA-046AAT.87J TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






