Manufacturer No:MT29GZ5A5BPGGA-53AAT.87J
Manufacturer:Micron Technology
Type:Multichip Packages
Description:Multichip Packages MASSFLASH/LPDDR4 8G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Multichip Packages |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 4 Gbit 4 Gbit |
| Series: | MT29G |
| Maximum Clock Frequency: | 1.866 GHz |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Organization: | 512 M x 8 128 M x 32 |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Multichip Packages |
| other: | 1260 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
HOTMT29AZ5A5CHGSQ-18AAT.87U
Brand:Micron
W25M02GWTBIT
Brand:Winbond
W25M512JVEIQS
Brand:Winbond

W25M512JVFIQ
Brand:Winbond
MT29GZ5A5BPGGA-53IT.87J TR
Brand:Micron
W25M02GVTCIT
Brand:Winbond
MT30AZZZCDA0TKQS-031 W.20V
Brand:Micron
W25M512JWCIM
Brand:Winbond

MT29C4G48MAYBBAMR-48 IT TR
Brand:Micron
S71KS512SC0BHV000
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






