Manufacturer No:ATS19580LSNBTN-RSNHPO-A
Manufacturer:Allegro MicroSystems
Type:Speed Sensors
Description:Speed Sensors LARGE AIR GAP GMR TRANSMISSION SPEED AND DIRECTION
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Allegro MicroSystems |
| Product Category: | Speed Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Hall Effect |
| Operating Supply Current: | 16 mA |
| Termination Style: | Through Hole |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Series: | ATS19580 |
| Supply Voltage - Max: | 24 V |
| Brand: | Allegro MicroSystems |
| Maximum Frequency: | 12 kHz |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Speed Sensors |
| other: | 800 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Min: | 4 V |
HOT
ATS17501PSGATN-SDFUYJ
Brand:Allegro MicroSystems

PCC420VP-05-R6
Brand:Amphenol Wilcoxon

20011588-00
Brand:Measurement Specialties

EKMB1100100
Brand:Panasonic Industrial Devices

MTi-2-5A-T
Brand:Movella / Xsens

MTI-200-2A8G4
Brand:Movella / Xsens

MTI-630R
Brand:Movella / Xsens

IIM-42652
Brand:TDK InvenSense
2536030320001
Brand:Wurth Elektronik

204749-0013
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






