Manufacturer No:DECFC-08GYA2AC2DB
Manufacturer:Innodisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 08GB iCF 1SE3
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Innodisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | iCF 1SE3 |
| Product: | Compact Flash Cards |
| NAND Flash Technology: | SLC |
| Memory Size: | 8 GB |
| Sustained Write: | 50 MB/s |
| Sustained Read: | 60 MB/s |
| Interface Type: | PATA |
| Operating Supply Voltage: | - |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 42.8 mm x 36.4 mm x 3.3 mm |
| Brand: | Innodisk |
| Length: | 36.4 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Thickness: | 3.3 mm |
| Width: | 42.8 mm |
HOT
APCFA128GGDAD-6ETM1
Brand:Apacer

SFSD016GL1AS1TO-E-QG-221-STD
Brand:Swissbit

SDSDQED-008G-XI
Brand:SanDisk

MTA8ATF1G64HZ-2G6E1
Brand:Micron

MTA4ATF1G64HZ-3G2F1
Brand:Micron

SDSDAF3-032G-I
Brand:SanDisk

SDSDQAE-032G
Brand:SanDisk

SDSDQAF3-008G-XI
Brand:SanDisk

AA2.P15LHA.001EH
Brand:Apacer

SDSDQEC-004G
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






