Manufacturer No:OCP0S3256Q-A0
Manufacturer:Kingston
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 2.5" 256GB SATA3 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 256 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Brand: | Kingston |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 1.587328 oz |
HOT
SDCPNRY-1T00
Brand:SanDisk

OMSP0S3128Q-00
Brand:Kingston

SSDPFKKW020X7X1
Brand:Solidigm
THGBMUG7C1LBAIL
Brand:Kioxia America

MTFDDAV960TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

DTKN/64GB
Brand:Kingston

MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZABYY
Brand:Micron

MT40A2G8SA-062E IT:F TR
Brand:Micron

SBFPF2BU153T001
Brand:Solidigm
SEDC600M/480G
Brand:Kingston
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






