Manufacturer No:THGBMUG6C1LBAIL
Manufacturer:Kioxia
Type:eMMC
Description:eMMC 8GB v5.1 eMMC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | eMMC |
| Package / Case: | FBGA-153 |
| Memory Size: | 8 GB |
| Sequential Read: | 400 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Dimensions: | 11.5 mm x13 mm x 0.8 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MT40A1G16KH-062E AUT:E
Brand:Micron

SSDPF2KE032T1N1
Brand:Solidigm

W25N04KVZEIR
Brand:Winbond

W25N02KVZEIR
Brand:Winbond
SEDC600M/1920G
Brand:Kingston

EMMC16G-TB29-70H01
Brand:Kingston

MT53E512M32D1ZW-046 AUT:B
Brand:Micron
M95P32-IXCST/EF
Brand:STMicroelectronics

AT45DB161E-SSHD2B-T
Brand:Renesas / Dialog

AT25SF321B-MHB-T
Brand:Renesas / Dialog
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






