Manufacturer No:MIKROE-3780
Manufacturer:Mikroe
Type:Memory IC Development Tools
Description:Memory IC Development Tools Winbond ElectronicsW25N01GVZEIG TR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mikroe |
| Product Category: | Memory IC Development Tools |
| Product: | Add-On Boards |
| Tool Is For Evaluation Of: | W25N01GVZEIG/IT |
| Memory Size: | 128 MB 1 GB |
| Memory Type: | NAND Flash |
| Brand: | Mikroe |
| Interface Type: | QSPI SPI |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | Memory IC Development Tools |
| Series: | Misc-Storage-Click |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
| Tradename: | mikroBUS |
| Unit Weight: | 1.624366 oz |
HOT
MIKROE-3191
Brand:Mikroe

X-NUCLEO-EEPRMA2
Brand:STMicroelectronics

DS28E80EVKIT#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MIKROE-4987
Brand:Mikroe

AC243008
Brand:Microchip Technology
HLDC-QDRIV-2-A
Brand:Intel / Altera

BOB-00544
Brand:SparkFun

MIKROE-4293
Brand:Mikroe

DEV-13743
Brand:SparkFun

TSX00004
Brand:Arduino
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






