Manufacturer No:MTFC32GAZAQHD-WT TR
Manufacturer:Micron Technolog
Type:eMM
Description:eMMC eMMC 256G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 256 GB |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOTOM8P0S31024Q-A0
Brand:Kingsto
THGBMTG5D1LBAIL
Brand:Kioxia Americ

MTFDKCC30T7TGR-1BK1DFCYY
Brand:Micro

SSDPFKNU020TZX1
Brand:Solidig

SDBPNPZ-512G-XI
Brand:SanDis

MTFDKBA400TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micro

SBFPF2BU038TOF1
Brand:Solidig

AT45DB041E-SHNHT-B
Brand:Renesas / Dialo

SBFPF2BU153T001
Brand:Solidig

MT40A2G8SA-062E IT:F TR
Brand:Micro
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






