Manufacturer No:OCP0S3512Q-A0
Manufacturer:Kingsto
Type:Solid State Drives - SS
Description:Solid State Drives - SSD 2.5" 512GB SATA3 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 512 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Brand: | Kingston |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 1.587328 oz |
HOT
MTFDDAV240TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micro

AT45DB321E-SHF-T
Brand:Renesas / Dialo

MTFDKBZ3T8TFR-1BC1ZABYY
Brand:Micro

IKKP200/64GB
Brand:Kingsto

MTFDKCC6T4TGJ-1BC1ZABYY
Brand:Micro

SSDPFKKW020X7X1
Brand:Solidig

MIKROE-5337
Brand:Mikro

MTFDKCC12T8TGJ-1BC1ZABYY
Brand:Micro
THGBMTG5D1LBAIL
Brand:Kioxia Americ

IKVP50C/128GB
Brand:Kingsto
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






