Manufacturer No:GLS85LD0512-60-RI-LBTE (Rev. AD0)
Manufacturer:Greenliant
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND 512MB NAND 60ns 3.3V Industrial
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Greenliant |
| Product Category: | Managed NAND |
| RoHS: | Details |
| Series: | GLS85LD0512 |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Greenliant |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
| Tradename: | NANDrive |
HOTAP-UM008GR13CS-MSNRCM
Brand:Apacer

SFUI008GJ2AB2TO-I-MS-2A1-STD
Brand:Swissbit

SFUI016GJ1AE1TO-I-QC-2A1-STD
Brand:Swissbit

GLS85LS1064G-S-I-LBJE-ND127
Brand:Greenliant

SFUI032GJ1AE1TO-I-NC-2A1-STD
Brand:Swissbit

AF16GSMGH-AABXP
Brand:ATP Electronics

SFUI016GJ2AB2TO-I-5S-2AP-STD
Brand:Swissbit

SFUI008GK1AE1TO-I-5S-2AP-STD
Brand:Swissbit

VTDU41XI008G-V12
Brand:Virtium

SFUI2048J2AB2TO-I-MS-2A1-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






