Manufacturer No:M30082040054X0ISAR
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:MRAM
Description:MRAM 30082040054X0I 8MB HIGH PERFORMANCE QSPI 54MHZ IND MRAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | MRAM |
| RoHS: | Details |
| Series: | M3008204 |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.16 mm |
| Length: | 5.23 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | MRAM |
| other: | 2000 |
| Width: | 5.28 mm |
HOT
M10042040108X0IWAY
Brand:Renesas Electronics

MR10Q010VSC
Brand:Everspin Technologies

M30162040108X0IWAY
Brand:Renesas Electronics

AS1016204-0108X0PSAY
Brand:Avalanche Technology

MR4A16BUYS45R
Brand:Everspin Technologies

EM032LXOAB320IS1T
Brand:Everspin Technologies

MR25H128AMDF
Brand:Everspin Technologies

AS3004316-035nX0IBCY
Brand:Avalanche Technology

M10162040108X0PSAY
Brand:Renesas Electronics

AS1016204-0108X0PWAY
Brand:Avalanche Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






