Manufacturer No:M30042040054X0PSAR
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:MRAM
Description:MRAM M30042040054X0P 4MB HIGH PERFORMANCE QSPI 54MHZ IND PLUS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | MRAM |
| RoHS: | Details |
| Series: | M3004204 |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.16 mm |
| Length: | 5.23 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | MRAM |
| other: | 2000 |
| Width: | 5.28 mm |
HOT
M10042040054X0PSAR
Brand:Renesas Electronics

MR4A16BYS35
Brand:Everspin Technologies

M3008316035NX0IBCY
Brand:Renesas Electronics

MR25H256ACDF
Brand:Everspin Technologies

MR4A08BUYS45
Brand:Everspin Technologies

MR25H10CDFR
Brand:Everspin Technologies

AS3032316-035nX0IBCY
Brand:Avalanche Technology

M10042040108X0IWAY
Brand:Renesas Electronics

AS3004204-0054X0ISAY
Brand:Avalanche Technology

MR25H40MDF
Brand:Everspin Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






