Manufacturer No:101990860
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors Industrial Liquid Level Sensor MODBUS RS485 Aviation Connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| Description/Function: | Industrial Liquid Level Sensor |
| Brand: | Seeed Studio |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Voltage: | 11 V to 30 V |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 30 V |
| Supply Voltage - Min: | 11 V |
HOT
VPC210
Brand:Carlo Gavazzi

463
Brand:Adafruit

LLC210D3SH
Brand:SST Sensing

20017663-00
Brand:Measurement Specialties

CLE1P
Brand:Carlo Gavazzi

CD50CNF10NO
Brand:Carlo Gavazzi

LLG810D324-004
Brand:SST Sensing

VPB1MPA-1
Brand:Carlo Gavazzi

LLC103101
Brand:SST Sensing

LLG710D3L24-004-C3
Brand:SST Sensing
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






