Manufacturer No:UIPMA050I472XCB
Manufacturer:Vishay
Type:Linear Displacement Sensors
Description:Linear Displacement Sensors 4.7K 30% X050
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Linear Displacement Sensors |
| RoHS: | Details |
| Travel: | 50 mm |
| Operating Force: | - |
| Linearity: | 2 % |
| Voltage Rating: | - |
| Brand: | Vishay / MCB Industrie |
| Electrical Travel: | 50 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Linear Displacement Sensors |
| Resistance: | 4.7 kOhms |
| Series: | UIPMA |
| other: | 20 |
| Subcategory: | Sensors |
| Unit Weight: | 0.258417 oz |
HOT
02560545-000
Brand:Measurement Specialties
PTS-420 5000
Brand:Measurement Specialties

LCPL200-2K
Brand:ETI Systems
05282945-012
Brand:Measurement Specialties
PT1DC-10-UP-Z10-MC4
Brand:Measurement Specialties

LCP12ST-50-1K
Brand:ETI Systems

PP36SR472A350B
Brand:Vishay / MCB Industrie

LCP8P-10-10K
Brand:ETI Systems

72350002-000
Brand:Measurement Specialties

LCP8T-10-10K
Brand:ETI Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






