Manufacturer No:47.319.2315.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories 47.319 Series COB Connector for Bridgelux Citizen Itswell Lextar Luminus Samsung Sunpu VS Lighting Solutions
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Connector for COBs |
| For Use With: | COBs |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 5.05 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 420 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Wire Gauge - AWG: | 18 AWG |
| Unit Weight: | 0.003527 oz |
HOT
2213678-6
Brand:TE Connectivity / P&B

2341474-1
Brand:TE Connectivity / P&B

43.409.-018.80
Brand:BJB

2213407-1
Brand:TE Connectivity / AMP

47.315.4005.50
Brand:BJB

47.921.-801.68
Brand:BJB

2-2332966-3
Brand:TE Connectivity

2325811-2
Brand:TE Connectivity / P&B

46.485.1116.50
Brand:BJB

2213254-2
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






