Manufacturer No:46.111.1001.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories SMD terminal block 1 pole
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Terminal Block |
| For Use With: | Standard LED Boards |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Height: | 7.4 mm |
| Length: | 21.7 mm |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 950 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Width: | 3.95 mm |
| Wire Gauge - AWG: | 24 AWG to 18 AWG |
| Unit Weight: | 0.000353 oz |
HOT
2213678-4
Brand:TE Connectivity

1-2325807-3
Brand:TE Connectivity / AMP

2-2154857-1
Brand:TE Connectivity

C18432_ADELIA-ADAPTER-C
Brand:Ledil

2325807-2
Brand:TE Connectivity

1474368
Brand:Phoenix Contact

47.360.1020.50
Brand:BJB

47.921.-801.68
Brand:BJB

46.485.4116.50
Brand:BJB

1474399
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






