Manufacturer No:LEDILA145XD6-XQ
Manufacturer:Banner Engineering
Type:LED Bars and Arrays
Description:LED Bars & Arrays Vision Light - 145 mm Linear Array - IP50; 6 High Intensity IR LEDs - 24 V dc; Diffusing Plastic Window; Requires Cable MQDC20-xxx
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Banner Engineering |
| Product Category: | LED Bars & Arrays |
| Product: | LED Light Arrays |
| Illumination Color: | Infrared |
| Wavelength/Color Temperature: | 850 nm |
| Wavelength: | 850 nm |
| If - Forward Current: | 500 mA |
| Brand: | Banner Engineering |
| Length: | 171 mm |
| Operating Supply Voltage: | 24 VDC |
| Product Type: | LED Bars and Arrays |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Indication |
| Width: | 59.4 mm |
| Part # Aliases: | 17051 |
HOT
CL50PRGB7Q
Brand:Banner Engineering
WLS15PXRGB0640DSQP
Brand:Banner Engineering
WLS28PXRGBW570XKQ
Brand:Banner Engineering

ELM 3-4MMP
Brand:Bivar
WLS70ZXW300DA
Brand:Banner Engineering

515-1304-1000F
Brand:Dialight

705820015
Brand:Wurth Elektronik

515-1306-1000F
Brand:Dialight

515-1305-0750F
Brand:Dialight

1319573
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






