Manufacturer No:11K5015-JMNB
Manufacturer:Grayhill
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials Control KnobStyle .125 dia shaft Black
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Grayhill |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Type: | Cylindrical Knob with Skirt |
| Shaft Diameter: | 1/8 in |
| Outside Diameter: | 23 mm |
| Design: | Ribbed |
| Indicator Style: | Arrow on Skirt |
| Brand: | Grayhill |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.263334 oz |
HOTXBOPL5034INI
Brand:Amphenol Piher

KN1250B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
42004-1B1/4
Brand:Apem

MPKES60B1/4
Brand:Apem

XBOPL5155IN
Brand:Amphenol Piher

PKES140B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

JPEPL5055IN
Brand:Amphenol Piher

KAS500B1/8
Brand:TE Connectivity / AMP

5012
Brand:Amphenol Piher

5116 (GREY)
Brand:Amphenol Piher
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






