Manufacturer No:00111920302
Manufacturer:Amphenol
Type:Junction System Tools & Accessories
Description:Junction System Tools & Accessories COPPER CABLE CONTACT SPLICE SZ 20
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Junction System Tools & Accessories |
| MIL Type: | MIL-T-81714 I |
| Product: | Splices |
| For Use With: | Pin Contacts (Contact Size #20) |
| Number of Positions: | 3 Position |
| Brand: | Amphenol Air LB France |
| Diameter: | 12.7 mm |
| Length: | 29 mm |
| Product Type: | Junction System Tools & Accessories |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Junction Systems |
| Unit Weight: | 0.506071 oz |
HOT
00111976902
Brand:Amphenol Air LB France

CTJ-2A-01
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

CTJ722K01C-7067
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

TSE-16-01
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

CTJ-3A-10-4021
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

00111922402
Brand:Amphenol Air LB France
BTM-22-513
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH
TJSE20553
Brand:Amphenol Pcd

SJE020001
Brand:Amphenol Pcd

00111975102
Brand:Amphenol Air LB France
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






