Manufacturer No:AMH-400
Manufacturer:Eaton
Type:
Description:Automotive Fuses AMH Fuse 400 A 125Vdc 39 mm Std Pack
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Eaton |
| Product Category: | Automotive Fuses |
| RoHS: | Details |
| Product: | Bolt Down Fuses |
| Current Rating: | 400 A |
| Voltage Rating DC: | 125 VDC |
| Series: | AMH |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Bussmann / Eaton |
| Height: | 12 mm |
| Length: | 20 mm |
| other: | 126 |
| Subcategory: | Fuses |
| Width: | 20 mm |
HOT0AMA-0160-TD
Brand:Bel Fuse

0422005.MR
Brand:Littelfuse

0527050.UXTHP
Brand:Littelfuse
0AMA-0063-TD
Brand:Bel Fuse
0AMA-0125-TD
Brand:Bel Fuse

040801.5WR
Brand:Littelfuse

EAC10-50-PCB
Brand:Bussmann / Eaton

AHCA-25-PCB
Brand:Bussmann / Eaton

AHCFA-18-PCB
Brand:Bussmann / Eaton
0AMA-0200-TD
Brand:Bel Fuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






