Manufacturer No:ECS-120-7-33B2-CTN-TR3
Manufacturer:ECS
Type:Crystals
Description:Crystals 12.0000MHZ 7PF SMD ECX-33B2 +/-2 ppm Aging 3225 4-SMD RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ECS |
| Product Category: | Crystals |
| RoHS: | Details |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 3.2 mm x 2.5 mm x 0.8 mm |
| Load Capacitance: | 7 pF |
| Frequency: | 12 MHz |
| Tolerance: | 10 PPM |
| Frequency Stability: | 20 PPM |
| ESR: | 100 Ohms |
| Drive Level: | 200 uW |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 3.2 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Height: | 0.8 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ECS |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | Crystals |
| Product Type: | Crystals |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Crystals |
| Type: | Miniature SMD Crystal |
HOT
ECS-400-10-37QZ-RES-TR
Brand:ECS

ECS-2520MV-250-BM-TR
Brand:ECS

ASCODV-12.000MHz-LR-T3
Brand:ABRACON

CX2016SA32000D0WRQG1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-200-10-37QZ-AES-TR
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-270-CM-TR
Brand:ECS

ECS-2520MV-250-DM-TR
Brand:ECS

CX2016SA30000H0FLJG1
Brand:KYOCERA AVX

CX2016SA38400H0FLJG1
Brand:KYOCERA AVX

KC3225Z26.0000C1GX00
Brand:KYOCERA AVX
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






