Manufacturer No:QPQ0978SR
Manufacturer:Qorvo
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 978 MHz BAW Bandpass Filter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | BAW Filters |
| Frequency: | 978 MHz |
| Bandwidth: | 1.6 MHz |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Series: | QPQ0978 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Qorvo |
| Insertion Loss: | 3.5 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | RF BAW Filters |
| Part # Aliases: | QPQ0978 |
HOT
ZBT-K44-FT+
Brand:Mini-Circuits

LFCV-1552+
Brand:Mini-Circuits

1-2405077-5
Brand:TE Connectivity / Corcom

HFCW-6600+
Brand:Mini-Circuits

5-2432409-8
Brand:TE Connectivity / Corcom

2405082-3
Brand:TE Connectivity / Corcom

1-2432409-4
Brand:TE Connectivity / Corcom

ZC4PD-E18673+
Brand:Mini-Circuits

SCR39XV-230-Y2R2A005JH
Brand:KEMET

TPCG-183+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






