Manufacturer No:HFBR-RUD100Z
Manufacturer:Broadcom Limited
Type:Fiber Optic Cables
Description:Fiber Optic Cables BLK PLAST CABLE DPLX 100 MTRS RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Broadcom Limited |
| Product Category: | Fiber Optic Cables |
| RoHS: | Details |
| Cable Length: | 100 m |
| Fiber Type: | Plastic Optical Fiber (POF) |
| Jacket Material: | Polyethylene (PE) |
| Jacket Color: | Black |
| Application: | Telecom |
| Series: | HFBR-R |
| Brand: | Broadcom / Avago |
| Outside Diameter: | 1 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Fiber Optic Cables |
| other: | 4 |
| Subcategory: | Fiber Optic |
| Unit Weight: | 2.563 lbs |
HOT
1-2835698-0
Brand:TE Connectivity

MFMF-3ATP100
Brand:Bel

8-2064915-0
Brand:TE Connectivity / AMP

FCBG110SD1C01
Brand:II-VI / Finisar

STST-6DTP030
Brand:Bel

2368651-1
Brand:TE Connectivity

HFBR-RUD500Z
Brand:Broadcom / Avago

1-2835699-0
Brand:TE Connectivity

3-2835697-0
Brand:TE Connectivity

APCP40-DDC010
Brand:ATOP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






