Manufacturer No:106415-2105
Manufacturer:Molex
Type:Fiber Optic Cable Assemblies
Description:Fiber Optic Cable Assemblies IPASS+ HD AOC 5M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Fiber Optic Cable Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Series: | 106415 |
| Mode: | Multimode |
| Connector End A: | iPass |
| Connector End B: | iPass |
| Fiber Diameter: | 50 um 125 um |
| Cable Length: | 5 m |
| Number of Fibers: | 8 Fiber |
| Jacket Color: | Aqua |
| Brand: | Molex |
| Cable Diameter: | 3 mm |
| Mounting Angle: | Straight |
| Product Type: | Fiber Optic Cable Assemblies |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Fiber Optic |
| Part # Aliases: | 1064152105 01064152105 |
| Unit Weight: | 4.000067 oz |
HOT88537-1503
Brand:Molex

9-2061846-6
Brand:TE Connectivity
88537-4505
Brand:Molex
88537-1505
Brand:Molex
88537-4501
Brand:Molex
88536-6705
Brand:Molex

1-2835695-0
Brand:TE Connectivity

HFBR-END035Z
Brand:Broadcom / Avago

NKO2M3-FX-2-150
Brand:Neutrik

5-2835696-0
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






