Manufacturer No:74278042
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores WE-FLAT Ferrite for Flexible Printed Circuit Board
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-FLAT |
| Product: | Flat Ribbon Cable Cores Solid |
| Impedance: | 23 Ohms |
| Inside Length: | 13 mm |
| Outside Length: | 15.5 mm |
| Outside Width: | 6 mm |
| Inside Height: | 0.5 mm |
| Outside Height: | 2 mm |
| Packaging: | Tray |
| Core Material: | 4 W 810 |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| other: | 180 |
| Subcategory: | Ferrites |
HOT
B66397Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK

B66387Q0100K195
Brand:EPCOS / TDK

742792025
Brand:Wurth Elektronik
28B0375-100
Brand:Laird Performance Materials

BLM18EG221SN1D
Brand:Murata Electronics

NFZ2MSD101SZ10L
Brand:Murata Electronics
B65705B0003X000
Brand:EPCOS / TDK

78271131S
Brand:Wurth Elektronik

ZCAT2017-0930
Brand:TDK

BLM15PX121BH1D
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






