Manufacturer No:78271112
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Clamp On Cores
Description:Ferrite Clamp On Cores CAR-TEC Grey 316Ohms 4.5-6.0 mm AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Clamp On Cores |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Clamp On Cores |
| Shape: | Round |
| Core Material: | Nickel Zinc |
| Inside Diameter: | 6 mm |
| Outside Length: | 41 mm |
| Outside Width: | 23.4 mm |
| Inside Height: | 6 mm |
| Outside Height: | 18 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Series: | CAR-TEC |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 50 C |
| Mounting Type: | Free Hanging |
| Product: | Snap Ferrite |
| other: | 38 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Type: | Cable Single |
HOT
BLM18EG221SN1D
Brand:Murata Electronics
BLE32SN120SN1L
Brand:Murata Electronics

LCMGG160808T300RG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM15PX181SH1D
Brand:Murata Electronics

ZCAT2017-0930
Brand:TDK

BLM18KG121TN1D
Brand:Murata Electronics

742792641
Brand:Wurth Elektronik

BLM15PX471SH1D
Brand:Murata Electronics

B65933A0000X033
Brand:EPCOS / TDK

BLM15PX221BH1D
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






