Manufacturer No:782219561
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-CBA 560Ohms 250mA 0.75Ohms AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-CBA |
| Product: | Ferrite Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0201 (0603 metric) |
| Impedance: | 560 Ohms |
| Maximum DC Current: | 250 mA |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 750 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.6 mm |
| Width: | 0.3 mm |
| Height: | 0.3 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 15000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | Wide Band |
HOT
ZCAT2436-1330A
Brand:TDK

78271131S
Brand:Wurth Elektronik

LCMGA201208T331RG
Brand:TAIYO YUDEN

LF0805A252R-10
Brand:Laird Performance Materials

MMZ0402Y151CT000
Brand:TDK

BLM21HE122BH1L
Brand:Murata Electronics

BLM21HE802SH1L
Brand:Murata Electronics

7427246
Brand:Wurth Elektronik

ZCAT2035-0930A
Brand:TDK

BLM03HG601SN1D
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






