Manufacturer No:72V265LA15PFGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 16K x 18 SuperSync FIFO 3.3V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 14 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72V265LA |
| other: | 90 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 14 mm |
| Part # Aliases: | 72V265 |
HOT
72V02L15JG
Brand:Renesas Electronics

72V06L25JGI
Brand:Renesas Electronics

72V2113L7-5PFGI
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT7804-20DL
Brand:Texas Instruments

7205L15JGI
Brand:Renesas Electronics

72V2111L15PFGI
Brand:Renesas Electronics

SN74V263PZAEP
Brand:Texas Instruments

72V293L7-5PFGI
Brand:Renesas Electronics

7204L12JG
Brand:Renesas Electronics

7205L12JG
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






