Manufacturer No:7205L15TPGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 8K x 9 AsyncFIFO 5.0V 12ns 720x
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 3.3 mm |
| Length: | 34.3 mm |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 7205 |
| other: | 14 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 7.62 mm |
HOT
72V02L25JGI8
Brand:Renesas Electronics

7202LA50JG
Brand:Renesas Electronics

72V205L10TFG
Brand:Renesas Electronics

7201LA15SOGI8
Brand:Renesas Electronics

7200L12TPG
Brand:Renesas Electronics

72V253L6BCG
Brand:Renesas Electronics

7205L15JGI
Brand:Renesas Electronics

72V245L10PFG
Brand:Renesas Electronics

72V2105L10PFG
Brand:Renesas Electronics

7202LA12SOG8
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






