Manufacturer No:7201LA12JG
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 512 X 9 CMOS PARALLEL FIF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Package / Case: | PLCC-32 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.79 mm |
| Length: | 13.97 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 7201L |
| other: | 32 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 11.43 mm |
| Part # Aliases: | IDT7201LA12JG 7201 |
| Unit Weight: | 0.346517 oz |
HOT
72225LB10TFG8
Brand:Renesas Electronics

7202LA12SOG8
Brand:Renesas Electronics

7206L15TPG
Brand:Renesas Electronics

72V2113L6PFG
Brand:Renesas Electronics

72225LB10PFG8
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT2229DW
Brand:Texas Instruments

72V36110L7-5PFGI
Brand:Renesas Electronics

72V02L15JG
Brand:Renesas Electronics

7205L12TPG
Brand:Renesas Electronics

SN74V3690-6PEU
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






