Manufacturer No:7202LA15JGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 1K X 9 CMOS PARALLEL FIF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Package / Case: | PLCC-32 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.79 mm |
| Length: | 13.97 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 7202L |
| other: | 32 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 11.43 mm |
| Part # Aliases: | IDT7202LA15JGI 7202 |
| Unit Weight: | 0.136219 oz |
HOT
72V253L6BCG
Brand:Renesas Electronics

7204L12SOG
Brand:Renesas Electronics

7206L15JG8
Brand:Renesas Electronics

SN74V293-6PZA
Brand:Texas Instruments

72V04L25JGI
Brand:Renesas Electronics

72V04L25JGI8
Brand:Renesas Electronics

7208L20JG
Brand:Renesas Electronics

72V265LA10TFG
Brand:Renesas Electronics

72V291L10TFG
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT7806-20DL
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






