Manufacturer No:CY15V104QN-50SXI
Manufacturer:Infineon
Type:FRAM
Description:F-RAM Excelon LP 50 MHz 8-EIAJ
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Memory Size: | 4 Mbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 512 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | CY15V104 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 1.71 V to 1.89 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 470 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | Excelon |
HOT
CY15V108QI-20LPXI
Brand:Infineon Technologies

FM24V10-GTR
Brand:Infineon Technologies
CY15B104QN-50SXI
Brand:Infineon Technologies

FM24C16B-GTR
Brand:Infineon Technologies

FM25V10-GTR
Brand:Infineon Technologies

MB85RC64TAPNF-G-BDERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM22L16-55-TG
Brand:Infineon Technologies

FM25V02A-DGTR
Brand:Infineon Technologies

CY15B016Q-SXE
Brand:Infineon Technologies
MB85RC256VPF-G-BCERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






