Manufacturer No:CY15B102Q-SXE
Manufacturer:Infineon
Type:FRAM
Description:F-RAM F-RAM Memory Serial
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Memory Size: | 2 Mbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 256 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 2 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Series: | CY15B102Q |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 2 V to 3.6 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 940 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.000257 oz |
HOT
FM31256-G
Brand:Infineon Technologies

MB85RS64TPN-G-AMEWE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15B108QN-40LPXI
Brand:Infineon Technologies

FM24CL16B-DGTR
Brand:Infineon Technologies

MR44V064BMAZAATL
Brand:ROHM Semiconductor
MB85RC256VPF-G-BCE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RS1MTPW-G-APEWE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
MB85RC64TAPNF-G-JNERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RS64VPNF-G-JNERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RC64VPNF-G-JNERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






