Manufacturer No:QPC7335SR
Manufacturer:Qorvo
Type:Equalizers
Description:Equalizers 45 - 1000 MHz Variable Equalizer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | MCM-14 |
| Product: | Equalizers |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Operating Supply Current: | 3 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Series: | QPC7335 |
| Brand: | Qorvo |
| Development Kit: | QPC7335PCBA-410 |
| Input Voltage: | 5 V |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Type: | High Linearity |
| Part # Aliases: | QPC7335 |
HOT
MAX3801UTG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX3815ACCM+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

GS6042-INE3
Brand:Semtech

PTN3366BSMP
Brand:NXP Semiconductors

GS3490-INTE3
Brand:Semtech

LMH0344SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

SN75LVPE4410RNQT
Brand:Texas Instruments

LMH0044SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

QPC7332TR7
Brand:Qorvo

EQY-2-24+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






