Manufacturer No:TLK6201EARGTT
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers 1-6.25Gbps Cable and PC Board Equalizer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VQFN-16 |
| Data Rate: | 6.25 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 67 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | TLK6201EA |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Drivers: | 1 Driver |
| Number of Receivers: | 1 Receiver |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.000850 oz |
HOT
LMH0384SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-6-283+
Brand:Mini-Circuits

MAX3814CHJ+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SN75LVPE801DRFT
Brand:Texas Instruments

GS2994-INE3
Brand:Semtech

EQCO30T5.2
Brand:Microchip Technology

AD8195ACPZ
Brand:Analog Devices

GS3440-INE3
Brand:Semtech

LMH0394SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

AD8195ACPZ-R7
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






