Manufacturer No:HPMA115C0-003
Manufacturer:Honeywell
Type:Air Quality Sensors
Description:Air Quality Sensors PARTICLE SENSOR COMPACT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Honeywell |
| Product Category: | Air Quality Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Particle Sensor |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Brand: | Honeywell |
| Current Rating: | 80 mA |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 44 mm x 36 mm x 12 mm |
| Product Type: | Air Quality Sensors |
| Series: | HPM |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 5.2 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.8 V |
| Tradename: | HPM |
| Unit Weight: | 0.599657 oz |
HOT
SGX-4OX-ROHS
Brand:Amphenol SGX Sensortech

PID-10.6eV-40B
Brand:Amphenol SGX Sensortech

PS4-VOC-10
Brand:Amphenol SGX Sensortech

SGX-BR2-5
Brand:Amphenol SGX Sensortech
SGX-CL2-50
Brand:Amphenol SGX Sensortech

VQ21TBJ
Brand:Amphenol SGX Sensortech

SCD40-D-R2
Brand:Sensirion

PS1-O2-25%
Brand:Amphenol SGX Sensortech

PS1-CO-1000-MOD
Brand:Amphenol SGX Sensortech
HS4011
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






