Manufacturer No:782219241
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-CBA 240Ohms 300mA 0.57Ohms AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-CBA |
| Product: | Ferrite Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0201 (0603 metric) |
| Impedance: | 240 Ohms |
| Maximum DC Current: | 300 mA |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 570 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.6 mm |
| Width: | 0.3 mm |
| Height: | 0.3 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 15000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | Wide Band |
HOT
SCF39XV-160-1R9A017JH
Brand:KEMET

3090606
Brand:Wurth Elektronik
BLE32SN120BN1L
Brand:Murata Electronics

74279246
Brand:Wurth Elektronik

SCF47X-250-S1R9B010JV
Brand:KEMET

MMZ0603A331ET000
Brand:TDK

SCT39XV-230-S2R2A007JH
Brand:KEMET
PM9407.104NLT
Brand:Pulse Electronics

SCF39XV-200-2R2A013JH
Brand:KEMET

MMZ0603D161ET000
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






