Manufacturer No:MIKROE-4312
Manufacturer:Mikroe
Type:Display Modules
Description:Display Modules Mikromedia 3 for STM32F2 Capacitive FPI with bezel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mikroe |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 3.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 320 x 240 |
| Interface Type: | USB |
| Brand: | Mikroe |
| Operating Supply Current: | 1 A |
| Operating Supply Voltage: | 3.5 V to 4.2 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
MIKROE-3920
Brand:Mikroe

UEZGUI-1788-70WVT-BA
Brand:Future Designs Inc. (FDI)
ELI43-CR
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

IDS-3206G-80VGA1E
Brand:Advantech

MIKROE-4173
Brand:Mikroe
CleO50A
Brand:Bridgetek

DFR0847
Brand:DFRobot

IDK-2121WR-K2FHA2E
Brand:Advantech

uOLED-96-G2
Brand:4D Systems

FPM-7181W-P3AE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






