Manufacturer No:1029CNH
Manufacturer:Xenarc
Type:Display Modules
Description:Display Modules 10.1 inch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Xenarc |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 10.1 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1280 x 800 |
| Interface Type: | USB |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Xenarc |
| Dimensions: | 265.7 mm x 178.2 mm x 32.2 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 3.640 lbs |
HOT
FPM-7211W-P3AE
Brand:Advantech

4178200XX-3
Brand:Digital View

IDS-3221WG-25FHA1E
Brand:Advantech
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

ELI70-CP
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

pixxiLCD-20P2-CTP-CLB
Brand:4D Systems

IDK-2112N-K2SVA2E
Brand:Advantech

gen4-uLCD-70D-SB
Brand:4D Systems

uLCD-43D
Brand:4D Systems

uLCD-24PTU
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






