Manufacturer No:1219GNC
Manufacturer:Xenarc
Type:Display Modules
Description:Display Modules 12.1 inch IP67 Sunlight Readable Optical Bonded Cap Touch LCD w/USB-C HDMI DVI VGA & AV
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Xenarc |
| Product Category: | Display Modules |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Touchscreen |
| Diagonal: | 12.1 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1280 x 800 |
| Interface Type: | AV DVI HDMI USB Type-C VGA |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Xenarc |
| Dimensions: | 312 mm x 230 mm x 44.2 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 36 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
IDS-3215R-40XGA1E
Brand:Advantech

20-101-0535
Brand:DIGI

IDK-2110R-K2SVA2E
Brand:Advantech

2400515
Brand:Phoenix Contact

uLCD-90D
Brand:4D Systems

FPM-217-R9AE
Brand:Advantech

102110551
Brand:Seeed Studio

4Discovery-50W
Brand:4D Systems
892GFC
Brand:Xenarc
ELI43-CR
Brand:Future Designs Inc. (FDI)
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






