Manufacturer No:S1MSWFMQ-7
Manufacturer:Diodes Incorporated
Type:Rectifiers
Description:Rectifiers Standard Recovery Rectifier SOD123F T&R 3K
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Diodes Incorporated |
| Product Category: | Rectifiers |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOD123F-2 |
| Vr - Reverse Voltage: | 1 kV |
| If - Forward Current: | 1 A |
| Type: | Standard Recovery Rectifiers |
| Configuration: | Single |
| Vf - Forward Voltage: | 1.1 V |
| Max Surge Current: | 25 A |
| Ir - Reverse Current: | 10 uA |
| Recovery Time: | 1.2 us |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Brand: | Diodes Incorporated |
| Product: | Rectifiers |
| Product Type: | Rectifiers |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
HOT
BAS40VYX
Brand:Nexperia

TP5.0SMDJ40CA
Brand:Littelfuse

VS-E5TX3012S2L-M3
Brand:Vishay Semiconductors

VS-E5TX2112S2L-M3
Brand:Vishay Semiconductors

STPST1H100ZF
Brand:STMicroelectronics

TP5.0SMDJ100A
Brand:Littelfuse

TP5.0SMDJ100CA
Brand:Littelfuse

TP5.0SMDJ130A
Brand:Littelfuse

BAV99DW-7-F
Brand:Diodes Incorporated

6DFN20A-M3/I
Brand:Vishay General Semiconductor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






