Manufacturer No:76000821
Manufacturer:DIGI
Type:DC Power Cords
Description:DC Power Cords 2.1mm L-B-PLG/BW4m Comp.WR-41(v2)&WR21
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DIGI |
| Product Category: | DC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Type: | DC Power Cord |
| Connector End A: | 2.1 mm DC Plug |
| Connector End B: | No Connector |
| Connector End B Pin Count: | - |
| Cable Length: | 4 m |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | DIGI |
| Current Rating: | 1.25 A |
| Gender: | Male |
| Product Type: | DC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 4.167383 oz |
HOT
JST-21mm
Brand:Gravitech

214756-1041
Brand:Molex

216621-1031
Brand:Molex

1-863701-9
Brand:TE Connectivity / AMP

2304886-1
Brand:TE Connectivity

214757-1021
Brand:Molex

214755-1082
Brand:Molex

CA0161B22607012
Brand:Amphenol Tuchel

1300140061
Brand:Molex

CA0161F116005
Brand:Amphenol Tuchel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






