Manufacturer No:76000808
Manufacturer:DIGI
Type:DC Power Cords
Description:DC Power Cords 4 pin to Bare Wire Comp.WR44v2
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DIGI |
| Product Category: | DC Power Cords |
| Type: | DC Power Cord |
| Connector End A: | Plug |
| Connector End A Pin Count: | 4 Position |
| Connector End B: | No Connector |
| Cable Length: | 4 m |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Brand: | DIGI |
| Current Rating: | 5 A |
| Gender: | Male |
| Product Type: | DC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 11 oz |
HOT
216620-1033
Brand:Molex

214756-2042
Brand:Molex

CA0161F116005
Brand:Amphenol Tuchel

214757-1083
Brand:Molex

214755-2063
Brand:Molex

214756-1043
Brand:Molex

CA0161F116003
Brand:Amphenol Tuchel

214757-1103
Brand:Molex

2304883-1
Brand:TE Connectivity

CA0162C22305012
Brand:Amphenol Tuchel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






