Manufacturer No:110110144
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers reComputer J4011-Edge AI Device NVIDIA Jetson Orin NX 8GB Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Frequency: | 2 GHz |
| Operating Supply Voltage: | 12 VDC |
| Interface Type: | CAN |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 130 mm x 120 mm x 58.5 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Memory Size: | 8 GB |
| Memory Type: | LPDDR5 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UP-APL03P4F-A10-0432
Brand:AAEON UP

SM-K26-XCL2GC
Brand:Xilinx

UPN-EHLCN2-A10-0232
Brand:AAEON UP

Express-DN7-C3808
Brand:ADLINK Technology

BNUC11TNHI50000
Brand:Intel
UPS-EHLPJ4-A10-0432
Brand:AAEON UP

110991824
Brand:Seeed Studio

FIT0871
Brand:DFRobot

BNUC11TNHI50001
Brand:Intel

UP-CHT01-A22-0432-A11
Brand:AAEON UP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






