Manufacturer No:SX_04172_B-60
Manufacturer:HUBER+SUHNER
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables SOLD IN METERS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HUBER+SUHNER |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| RoHS: | Details |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Outside Diameter: | 5.5 mm |
| Conductor Material: | Copper |
| Brand: | HUBER+SUHNER |
| Jacket Color: | Black |
| Maximum Temperature: | + 105 C |
| Number of Coaxial: | 1 |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Voltage Rating: | 700 V |
| Part # Aliases: | 84026748 |
| Unit Weight: | 1.650821 oz |
HOT
1340133
Brand:Phoenix Contact

1340126
Brand:Phoenix Contact

SPUMA_400-RS-FR
Brand:HUBER+SUHNER
100056-0065
Brand:Molex / Temp-Flex

TWC-78-1
Brand:Trompeter / Cinch Connectivity Solutions

RG_142_B/U
Brand:HUBER+SUHNER

RG_393_/U
Brand:HUBER+SUHNER

SPUMA_240-RS-FR
Brand:HUBER+SUHNER

LMR-100A-PUR
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

TCOM-240
Brand:Amphenol Times Microwave Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






