Manufacturer No:9DMV0141BKILFT
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Clock Drivers & Distribution
Description:Clock Drivers & Distribution 9DMV0141B 2:1 1.8V PCIE GEN1-4 CLK MUX ZO= 100OHM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Clock Drivers & Distribution |
| RoHS: | Details |
| Series: | 9DMV0141 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 3 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Clock Drivers & Distribution |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Width: | 3 mm |
HOT
SI53315-B-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

9DBL0641CKILF
Brand:Renesas Electronics

RC19208AGNA#BB0
Brand:Renesas Electronics

SY89296UMG
Brand:Microchip Technology

SI5332DD12454-AM1
Brand:Skyworks Solutions Inc.

8P34S2106ANLGI
Brand:Renesas Electronics

9FGL0241DKILF
Brand:Renesas Electronics

9DB106BGILFT
Brand:Renesas Electronics

SI5338Q-B08707-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

LMK1D1212RHAT
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






