Manufacturer No:CY27410FLTXI
Manufacturer:Infineon
Type:Clock Generators
Description:Clock Generators & Support Products 4PLL Spread-Spectrum Clock Generator
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | Clock Generators & Support Products |
| RoHS: | Details |
| Series: | CY27410 |
| Type: | Clock Generators |
| Maximum Input Frequency: | 700 MHz |
| Max Output Freq: | 700 MHz |
| Number of Outputs: | 12 Output |
| Duty Cycle - Max: | 60 % |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V 2.5 V 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 38 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-48 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Jitter: | 50 ps |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Output Type: | CML HCSL LVCMOS LVDS LVPECL |
| Product: | Clocks |
| Product Type: | Clock Generators |
| other: | 260 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Supply Voltage - Max: | 3.46 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Unit Weight: | 0.005309 oz |
HOT
DS1338U-33+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

RX8901CE XS B06
Brand:Epson Timing

SI5386A-E13807-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

9FGL0841DKILFT
Brand:Renesas Electronics

9DBL0252CKILF
Brand:Renesas Electronics

9DBL0242CKILF
Brand:Renesas Electronics

ICM7555ISA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SI5332A-D-GM2
Brand:Skyworks Solutions Inc.

Si53258A-D01AM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

CY2309ZXI-1HT
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






