Manufacturer No:33280202002050
Manufacturer:HARTING
Type:Ethernet Cables / Networking Cables
Description:Ethernet Cables / Networking Cables T1 SPE IP20 1x2xAWG22/7 PUR 50m
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HARTING |
| Product Category: | Ethernet Cables / Networking Cables |
| Type: | Cable Assembly |
| Cable Length: | 5 m |
| Jacket Color: | Yellow |
| Wire Gauge - AWG: | 7 AWG |
| IP Rating: | IP20 |
| Voltage Rating: | 60 V |
| Brand: | HARTING |
| Current Rating: | 4 A |
| Jacket Material: | Polyurethane (PUR) |
| Product Type: | Ethernet Cables / Networking Cables |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Cable Assemblies |
HOT
MSPEC2L0A5010
Brand:Amphenol Commercial Products

095-902-581-036
Brand:Amphenol RF
7015-2119
Brand:Amphenol / SV Microwave

ND9-ACK2-B0A
Brand:Amphenol Commercial Products

095-902-581-003
Brand:Amphenol RF

RJE1Y12915152401
Brand:Amphenol Commercial Products

7029-3820
Brand:Amphenol / SV Microwave

VG96927T018B001
Brand:Amphenol Air LB Germany
TB1143D4722-001
Brand:TE Connectivity

1205000201
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






