Manufacturer No:095-820-182M100
Manufacturer:Amphenol
Type:RF Cable Assemblies
Description:RF Cable Assemblies CA MINI FAKRA 4SJ-4SJ 1.0M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | RF Cable Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Connector A Series: | FAKRA |
| Connector A Gender: | Jack (Female) |
| Connector A Body Style: | Straight |
| Connector B Series: | FAKRA |
| Connector B Gender: | Jack (Female) |
| Connector B Body Style: | Straight |
| Cable Length: | 1 m |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Maximum Frequency: | 9 GHz |
| Cable Type: | TFC 302 LL |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Amphenol RF |
| Connector A Polarity: | Normal |
| Connector B Polarity: | Normal |
| Frequency Range: | DC to 9 GHz |
| Minimum Frequency: | 0 Hz |
| Polarity: | Normal |
| Product Type: | RF Cable Assemblies |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Cable Assemblies |
HOT
7029-3820
Brand:Amphenol / SV Microwave

7029-3824
Brand:Amphenol / SV Microwave
TB114CD4722-400
Brand:TE Connectivity

095-902-581-008
Brand:Amphenol RF

095-850-302M300
Brand:Amphenol RF

7012-2005
Brand:Amphenol / SV Microwave

095-902-581-036
Brand:Amphenol RF

VG96927T018B008
Brand:Amphenol Air LB Germany

7029-3825
Brand:Amphenol / SV Microwave

7032-9437
Brand:Amphenol / SV Microwave
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






