Manufacturer No:009155003402006
Manufacturer:KYOCERA AVX
Type:Battery Contacts
Description:Battery Contacts 4MM PITCH 3POS FIXED HALF 0.4um
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | KYOCERA AVX |
| Product Category: | Battery Contacts |
| RoHS: | Details |
| Product: | Battery Contacts |
| Number of Batteries: | 3 Battery |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Color: | Black |
| Mounting Style: | PCB |
| Brand: | KYOCERA AVX |
| Contact Plating: | Gold |
| Height: | 4 mm |
| Length: | 11.7 mm |
| Number of Contacts: | 3 Contact |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Battery Contacts |
| Series: | 9155-400 |
| other: | 1100 |
| Subcategory: | Battery |
| Width: | 11 mm |
HOT
009155003741006
Brand:KYOCERA AVX

009155005001016
Brand:KYOCERA AVX

009155002021016
Brand:KYOCERA AVX

70AAJ-4-M0G
Brand:Bourns

009155005002016
Brand:KYOCERA AVX

BAT-HLD-001-THM
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

009155004301006
Brand:KYOCERA AVX

009155006741006
Brand:KYOCERA AVX

009155003021016
Brand:KYOCERA AVX

009155004002016
Brand:KYOCERA AVX
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






